Суперпропозиція зі суперзнижками!

Заощаджуйте 3333 грн. 

Правила використання SUPER КАРТКИ:

1. При замовленні страви (напою) та при пред’явленні купону, Вам буде надана друга страва (напій) безкоштовно, за умови, що вартість другої страви (напою) не перевищує вартості оплачуваної.

1 СТРАВА  + 1 СТРАВА  = ЦІНА ЗА 1 СТРАВУ

1 НАПІЙ  + 1 НАПІЙ   = ЦІНА ЗА 1 НАПІЙ

2. Акція розповсюджується на все меню та напої: вітчизняного виробництва – при замовленні побокально, а також горілки – при замовленні пляшки; імпортного виробництва – при замовленні лише побокально. Купони не діють на акційні страви, бізнес – ланчі, сніданки та на тютюнові вироби.

3. Акція діє в ресторанах:

«The Grill» та «The Mexican», за адресою: м. Львів вул. Театральна, 22 (в приміщенні «Кінопалацу»), тел: (032) 235 49 91;

«T.G. Amigos» за адресою: м. Львів, вул. Князя Романа, 29, тел.: (096) 074-77-46

«Ugly Jack», «Coyote», «Highway» – м. Львів, вул. Джерельна 20, тел. (032) 240 84 08.

4. Кількість купонів для використання за один раз необмежена. При використанні купонів розрахунок проводиться тільки готівкою. В наявності SUPER КАРТКИ 12 купонів.

5. В зв’язку з великою кількістю клієнтів в останній тиждень акції, ресторани не можуть гарантувати наявність вільних місць, тому купони на знижку рекомендовано використовувати рівномірно протягом усього терміну дії акції.

6. Ресторани «The Grill», «The Mexican», «T.G. Amigos», «Ugly Jack», «Coyote», «Highway» залишають за собою право зміни у цінах.

7. Встановлені правила використання купонів є незмінними, акція є відокремленою та не комбінується з іншими акціями та знижками, які діють у зазначений період. При недотриманні перелічених правил дана КАРТКА не буде дійсною.

Термін дії SUPER КАРТКИ з 1.11.2015 до 1.05.2016 (включно).

Детальна інформаціяhttp://supercard.lviv.ua/

ico_gas ico_strip ico_coy ico_gryl ico_amigo ico_mex ico_ugly ico_sushi ico_cork Яндекс.Метрика